Lelki panaszok

ÓvodáskorÓvodáskorovodaskor.lap.hu/9-99hu17101552102010-03-08 10:37:202024-03-11 12:06:50Central Médiacsoport Zrt.centralmediacsoport@centralmediacsoport.hu2010
Hirdetés

Meghatározás

Az oldal az óvodáskorú gyermekkel és az óvodai élettel kapcsolatban tartalmaz hasznos és gyakorlatias linkeket. A 3-7 éves kor közötti fejlődési szakaszban a gyermek számára kitágul a világ, közösségbe kerül, ami sok kérdést vethet fel bennünk. Az óvoda és az óvodai élet teljesen új közeget jelent gyermekeink számára. Az ezzel korosztállyal kapcsolatos oldalak ajánlását örömmel várom!

Hirdetés

Ön azt választotta, hogy az alábbi linkhez hibajelzést küld a lap.hu oldal szerkesztőjének. Kérjük, írja meg a szerkesztőnek a megjegyzés mezőbe, hogy miért találja a lenti linket hibásnak, illetve adja meg e-mail címét, hogy az észrevételére reagálhassunk!

Hibás link:
Hibás URL: